Tradiční závod ve slalomu - výsledky

Výsledky tradičního závodu ve slalomu na závěr naší lyžařské sezóny konaného dne 6.3.2016.

Kategorie

  Děti do 6 let ročník narození 2010 a mladší
  Děti od 7 do 9 let ročník narození 2009 - 2007
  Děti od 10 do 12 let ročník narození 2006 - 2004
  Děti od 13 do 15 let ročník narození 2003 - 2000

 

Chlapci do 6-ti let                                                                                                  

Poř. St.č. Jméno Čas
1.kolo 2.kolo Lepší č.
1   Nikolov Oliver 00:26,58 00:22,62 00:22,62
2   Kubala Matěj 00:23,28 00:25,56 00:23,28
3   Lapuník Šimon 00:38,20 00:24,47 00:24,47
    Krejča Lukáš      

 

 

Dívky roč. 2009-2007                                                                                                                                                    

Poř. St.č. Jméno Čas
1.kolo 2.kolo Lepší č.
2   Chvílová Barbora 00:18,82 00:18,00 00:18,00
3   Olchawská Lucie 00:22,52 00:19,60 00:19,60
1   Jurčová Viktorie 00:15,89 00:17,00 00:15,89
    Zouharová Marion      
    Černíková Adéla      
    Jančatová Elen      
    Řehulková Veronika      

 

 

Chlapci roč. 2009-2007                                                                                                               

Poř. St.č. Jméno Čas
1.kolo 2.kolo Lepší č.
6   Kocián Václav 00:19,22 00:18,50 00:18,50
9   Rada David 00:19,51 00:19,55 00:19,51
5   Lapuník Adam 00:18,92 00:17,80 00:17,80
8   Řehulka Filip 00:19,36 00:19,27 00:19,27
4   Pletnický Jan 00:18,02 00:17,20 00:17,20
1   Drobný Jan 00:14,88 00:13,96 00:13,96
7   Danihel Richard 00:23,01 00:18,95 00:18,95
2   Salzman Václav 00:16,98 00:15,20 00:15,20
3   Mechel Matyáš 00:15,24 00:15,60 00:15,24
    Jančata Deniel      
    Tichopád Václav      
    Barabáš Ondřej      

 

Dívky roč. 2006-2004                                                                                                 

Poř. St.č. Jméno Čas
1.kolo 2.kolo Lepší č.
10   Papajová Barbora 00:18,51 00:18,70 00:18,51
9   Nikolova Alexandra 00:17,43 00:19,80 00:17,43
7   Neklová Klaudie 00:16,82 00:17,20 00:16,82
1   Kutáčová Jana 00:12,88 00:13,66 00:12,88
6   Kovalčíková Simona 00:16,41 00:17,80 00:16,41
4   Vojkůvková Hana 00:14,24 00:14,90 00:14,24
8   Šoltýsková Adriana 00:17,30 00:17,35 00:17,30
2   Maciášová Veronika 00:13,34 00:14,30 00:13,34
5   Knappová Aneta 00:16,06 00:17,40 00:16,06
3   Pletnická Hana 00:13,64 00:14,40 00:13,64

 

Chlapci roč. 2006-2004                                                                                                                  

Poř. St.č. Jméno Čas
1.kolo 2.kolo Lepší č.
6   Kantor Jan 00:16,14 00:16,80 00:16,14
1   Hanuliak Radek 00:14,92 00:14,50 00:14,50
8   Zezulka Martin 00:17,56 00:18,55 00:17,56
2   Mechel Max 00:14,74 00:15,10 00:14,74
9   Giňa Ladislav 00:17,90 00:23,18 00:17,90
5   Pravdík Daniel 00:15,92 00:16,46 00:15,92
4   Tomek Tadeáš 00:15,77 00:15,70 00:15,70
7   Olchawski Matěj 00:16,31 00:16,20 00:16,20
3   Rada Filip 00:15,53 00:16,00 00:15,53
    Wyslych Vojtěch      
    Dolejší Daniel      
    Stuchlík Jan      

 

Hvězdy roč. 2003-2000                                                  

Poř. St.č. Jméno Čas
1.kolo 2.kolo Lepší č.
3   Kajzarová Kristýna 00:14,84 00:15,40 00:14,84
1   Kutáčová Klára 00:13,16 00:13,34 00:13,16
4   Barabášová Sára 00:21,35 00:31,80 00:21,35
2   Čiháková Julie 00:14,56 00:19,30 00:14,56

 

Borci roč. 2003-2000                          

Poř. St.č. Jméno Čas
1.kolo 2.kolo Lepší č.
1   Salzman Vojtěch 00:13,77 00:14,30 00:13,77