tradiční závod ve slalomu - 2.3.2013

Výsledky tradičního závodu ve slalomu na závěr naší lyžařské sezóny konaného dne 2.3.2013.

Kategorie

  Děti do 6 let ročník narození 2007 a mladší
  Děti od 7 do 9 let ročník narození 2006 - 2004
  Děti od 10 do 12 let ročník narození 2003 - 2001
  Děti od 13 do 15 let ročník narození 2000 - 1998

 

chlapci ročník 2007 a mladší

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo lepší čas Pořadí
1 Kutáč Jan 00:35,3 00:36,6 00:35,3 1
10 Drobný Jan 00:00,0 00:37,8 00:37,8 2
27 Klhůfek Jan 00:42,0 00:40,0 00:40,0 3
2 Nakládal Josef disk 00:40,1 00:40,1 4
33 Rycek Kryštof 00:41,1 - 00:41,1 5
29 Polášek Marek 00:56,7 00:57,9 00:56,7 6
29 Kofránek Roman 02:43,0 - 02:43,0 7

 

dívky do ročník 2007 a mladší

Start. č. Příjmení a   jméno I. kolo II. kolo lepší čas Pořadí
40 Tichá   Adéla 01:04,3 00:48,8 00:48,8 1
34 Jandačková Viktorie 01:08,8 01:03,2 01:03,2 2

  

chlapci ročník 2006-2004

Start. č. Příjmení a   jméno I. kolo II. kolo lepší čas Pořadí
24 Polcer   David 00:34,2 00:33,0 01:07,2 1
35 Lyčka   Václav 00:35,3 00:33,7 01:09,0 2
5 Čuba   František 00:37,7 00:35,5 01:13,1 3
7 Uchal   Vojtěch 00:37,5 00:36,0 01:13,5 4
8 Rada   Filip 00:39,7 00:39,0 01:18,7 5
15 Danys Jakub 00:39,1 00:39,7 01:18,8 6
4 Okon   Dominik 00:44,5 00:40,0 01:24,5 7
14 Dolejší   Daniel 00:41,7 00:52,3 01:34,0 8

 

dívky ročník 2006-2004

Start. č. Příjmení a   jméno I. kolo II. kolo lepší čas Pořadí
49 Uchalová Kristina 00:32,8 00:32,8 01:05,5 1
50 Chvílová   Tereza 00:32,9 00:33,7 01:06,6 2
48 Kutáčová   Jana 00:33,5 00:33,3 01:06,8 3
43 Čubová   Eliška 00:36,2 00:35,4 01:11,5 4
45 Klhůvková   Lucie 00:37,3 00:36,5 01:13,8 5
44 Jelenková Diana 00:45,9 00:41,8 01:27,8 6
42 Knappová   Aneta 00:50,6 00:48,4 01:39,0 7
41 Rumpová   Adéla 00:54,3 00:48,1 01:42,4 8
36 Nikolova Alexandra 00:59,2 00:58,2 01:57,4 9

 

chlapci ročník 2003-2001 

Start. č. Příjmení a   jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
23 Mrkvica   Vít 00:32,4 00:32,5 01:04,9 1
20 Haška   Filip 00:33,6 00:34,6 01:08,3 2
13 Kubečka   Ondřej 00:35,0 00:33,4 01:08,4 3
22 Pastor   Zdeněk 00:35,4 00:35,2 01:10,6 4
26 Bernát   Jan 00:38,9 00:38,5 01:17,3 5
12 Jeřábek   David 00:39,9 00:45,1 01:25,0 6

 

dívky ročník 2003-2001

Start. č. Příjmení a   jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
37 Kutáčová   Klára 00:31,3 00:31,2 01:02,5 1
27 Šéová   Aneta 00:40,0 00:38,9 01:18,9 2
35 Dlouhá   Miroslava 01:50,6 00:52,0 02:42,6 3
39 Barabášová   Sára 00:57,0 disk   D
46 Lyčková   Gabriela disk 00:36,8   D

  

chlapci ročník 2000-1998 

Start. č. Příjmení a   jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
17 Klus   Maxim 00:28,9 00:28,6 00:57,6 1
28 Katz   Jakub 00:33,0 00:32,6 01:05,5 2
25 Mikeska   Michal 00:34,3 00:33,8 01:08,1 3

  

dívky ročník 2000-1998

Start. č. Příjmení a   jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
38 Mrkvicová   Anna 00:30,2 00:30,2 01:00,4 1
32 Světloňová Štěpánka 00:56,3 00:32,4 01:28,6 2