Tradiční závod ve slalomu - 1.3.2014

Výsledky tradičního závodu ve slalomu na závěr naší lyžařské sezóny konaného dne 1.3.2014.

Kategorie

  Děti do 6 let ročník narození 2008 a mladší
  Děti od 7 do 9 let ročník narození 2007 - 2005
  Děti od 10 do 12 let ročník narození 2004 - 2002
  Děti od 13 do 15 let ročník narození 2001 - 1999

 

chlapci ročník 2008 a mladší                  

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Lepší čas Pořadí
23 Kofránek Roman 00:46,0 - 00:46,0 1.

 

dívky do ročník 2008 a mladší                                                    

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo lepší čas Pořadí
24 Chamradová Adéla 01:08,3 00:54,7 00:54,7 3.-4.
13 Zouharová Marion disk 01:06,8 01:06,8 5.
31 Kofránková Kristýna 00:54,7 00:56,4 00:54,7 3.-4.
30 Nakládalová Iva 00:50,1 - 00:50,1 1.
32 Chvílová Barbora 00:52,0 00:50,8 00:50,8 2.

               

chlapci ročník 2007-2005                                                                                                                                                       

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
8 Čuba František 00:42,3 00:39,0 01:21,3 9.
22 Danys Jakub 00:38,7 00:37,2 01:15,9 5.
7 Dolejší Daniel 00:37,7 00:38,0 01:15,7 4.
9 Drobný Jan 00:39,9 00:40,8 01:20,7 8.
13 Fukala Jan 00:40,8 00:41,0 01:21,8 11.
  Kantor Jan - - -  
10 Klhůfek Jan 00:37,0 00:39,2 01:16,2 6.
2 Kutáč Jan 00:32,4 00:35,2 01:07,6 1.
12 Matěj Šimon 00:40,6 00:40,9 01:21,5 10.
20 Olchawski Matěj 00:53,7 00:51,7 01:45,4 16.
3 Partl Radim 00:48,9 00:47,2 01:36,2 15.
6 Podhorný David 00:46,0 00:42,3 01:28,2 13.
5 Richter Jakub 00:44,7 00:50,4 01:35,2 14.
4 Stuchlík Jan 00:50,5 01:01,4 01:51,9 17.
11 Uchal Vojtěch 00:35,3 00:38,1 01:13,4 2.
14 Wyslych Vojtěch 00:38,3 00:41,8 01:20,0 7.
15 Polášek Marko 00:42,3 00:44,6 01:26,9 12.
27 Nakládal Josef 00:38,0 00:37,4 01:15,5 3.

 

dívky ročník 2007-2005                                                                                                    

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
25 Chamradová Barbora 00:32,6 00:38,2 01:10,8 3.
14 Jančatová Elen 00:42,7 00:47,7 01:30,4 5.
7 Jurčová Viktorie 00:46,7 00:49,3 01:36,0 9.
10 Klhůfková Lucie 00:32,6 00:34,1 01:06,7 2.
11 Králová Alice 00:46,2 00:44,8 01:31,1 6.
28 Kubečková Valérie 00:35,1 disk disk 10.
8 Kutáčová Jana 00:29,3 00:29,0 00:58,3 1.
- Neklová Klaudie - - -  
6 Nikolova Alexandra 00:48,1 00:46,4 01:34,6 8.
9 Sýkorová Kateřina 00:46,8 00:47,7 01:34,5 7.
5 Vojkůvková Hana 00:41,4 00:39,5 01:20,9 4.

 

chlapci ročník 2004-2002                                                                                   

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
19 Bernát Jan 00:36,2 00:36,6 01:12,9 5.
  Haška Filip - - -  
21 Kubečka Ondřej 00:28,4 00:28,8 00:57,2 1.
  Lichý Petr - - -  
17 Mrkvica Vít 00:28,3 00:30,7 00:59,1 2.
24 Pastor Zdeněk 00:33,2 00:36,5 01:09,7 4.
16 Polcer David 00:33,0 00:57,2 01:30,2 7.
25 Rada Filip 00:42,3 00:42,1 01:24,4 6.
26 Lyčka Václav 00:34,4 00:33,6 01:08,0 3.

 

dívky ročník 2004-2002                                                                                            

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
23 Čiháková Julie 00:42,2 00:45,0 01:27,2 7.
15 Čubová Eliška 00:32,3 00:33,6 01:05,9 2.
22 Chvílová Tereza 00:32,4 00:33,7 01:06,1 3.
20 Knappová Aneta 00:45,1 00:48,1 01:33,2 8.
  Kutáčová Kateřina - - -  
18 Moldříková Nela 00:37,7 00:37,1 01:14,8 4.
17 Prusková Laura 00:41,4 00:38,0 01:19,4 6.
21 Rumpová Adéla 00:50,3 00:43,6 01:33,9 9.
16 Uchalová Kristina 00:33,3 00:29,5 01:02,8 1.
19 Vodáková Sabina 00:38,4 00:38,6 01:17,0 5.

  

chlapci ročník 2001-1999                                     

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
31 Jeřábek David 00:37,9 00:38,3 01:16,2 3.
29 Katz Jakub 00:26,3 00:26,8 00:53,1 1.
30 Mikeska Michal 00:31,7 00:31,4 01:03,1 2.

  

dívky ročník 2001-1999                                                            

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
26 Barabášová Sára 00:50,0 00:47,4 01:37,4 6.
4 Kajzarová Kristýna 00:31,9 00:31,0 01:02,9 3.
2 Kutáčová Klára 00:28,3 00:28,6 00:56,9 1.
3 Mrkvicová Anna 00:28,9 00:29,2 00:58,1 2.
1 Světloňová Štěpánka 00:33,2 00:30,3 01:03,5 4.
27 Šéová Aneta 00:38,2 00:37,4 01:15,7 5.

 

SNOWBOARD                                                    

Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Lepší čas Pořadí
2 Kutáčová Klára 00:47,6 00:37,7 00:37,7 3.
3 Mrkvicová Anna 00:38,4 00:35,7 00:35,7 1.
1 Světloňová Štěpánka 00:56,1 00:36,7 00:36,7 2.
16 Uchalová Kristina 00:49,6 00:42,1 00:42,1 5.
11 Uchal Vojtěch 00:41,3 00:42,8 00:41,3 4.